Telefon: +48 690 006 147 E-mail: biuro@formafood.pl

Od 1980 roku marka Sagi jest synonimem niezawodnego i wydajnego profesjonalnego chłodnictwa we Włoszech i za granicą. Sagi wyróżnia się solidną i funkcjonalną konstrukcją oraz wysoką jakością swoich produktów.
Sprzęt Sagi jest projektowany, rozwijany i produkowany z myślą o profesjonalnych kuchniach restauracji, hoteli, stołówek, cukierni, lodziarni i barów z przekąskami. Zapewniają innowacyjne rozwiązania, które łączą wysoką wydajność ze zmniejszonym zużyciem energii. Dlatego produkty Sagi są również przyjazne dla środowiska.
Nasze lodówki, lady chłodnicze, schładzarki szokowe i chłodziarko-zamrażarki szokowe, lady do pizzy i witryny chłodnicze są produkowane we Włoszech w zakładzie Angelo Po Grandi Cucine SpA con socio unico w Ascoli Piceno, www.angelopo.it .
Angelo Po jest częścią Marmon Foodservice Technologies, międzynarodowej grupy należącej do Berkshire Hathaway Inc, działającej na skalę globalną.

W ofercie Forma Food  znajdują się urządzenia chłodnicze Sagi przeznaczone do kawiarni lodziarni, cukierni piekarni oraz branży HoReCa.

Forma Food jako czołowy partner SAGI z Grupy Angelo Po w Polsce skupia się na dobraniu odpowiedniego urządzenia do potrzeb klienta.

W przypadku dodatkowych pytań zachęcamy do kontaktu z Biurem Obsługi Klienta lub drogą elektroniczną biuro@formafood.pl