Telefon: +48 690 006 147 E-mail: biuro@formafood.pl

OSCAR II Nuova Simonelli. Fakty i Mity dlaczego go tak kochają domowi bariści.

25 Wrz 2020

Dzięki imponującej jakości wykonania i szerokiej gamie funkcji godnych najlepszych, Nuova Simonelli Oscar II jest dużo tańszy niż większość innych maszyn w swojej lidze, jednak niższa cena nie poświęca jakości w żaden sposób.

Jeśli jesteś jednym z ludzi, którzy nigdy nie sądzili, że zobaczą dzień, w którym niedrogi ekspres do kawy z wymiennikiem ciepła trafi na rynek, prawdopodobnie nie słyszałeś o Nuova Simonelli Oscar II. Dzięki imponującej jakości wykonania i szerokiej gamie funkcji godnych zamknięte w pięknej konstrukcji, Nuova Simonelli Oscar II jest dużo tańszy niż większość innych maszyn w swojej lidze, jednak niższa cena nie poświęca jakości w żaden sposób. Maszyna jest oferowana w 2 rodzajach, ze zbiornikiem na wodę oraz z bezpośrednim podłączeniem do sieci. Stylowy i prosty w użyciu ekspres jedno kolbowy, Simonelli Oscar II jest idealny do osiągniecia najlepszego espresso bez znaczenia czy z kawy mielonej bezpośrednio do kolby czy z kawy w postaci POD.

Wymiennik ciepła

Wymienniki ciepła w modelu Oscar II jest doskonałym zamiennikiem podwójnych bojlerów i oferują prawie takie same korzyści, ale za niższą cenę. Urządzenie może podawać parę do spieniania mleka i parzyć kawę w tym samym czasie.

Prosty interfejs

Dźwignia dyszy pary i 2 programowalne przyciski służą do przygotowania kawy przy użyciu tego urządzenia.

W rzeczywistości, kiedy już dostarczysz maszynę do domu, wszystko, co musisz zrobić, to wyciągnąć ją z pudełka, a następnie od razu zacząć parzyć wyśmienite espresso. To takie proste.

Profesjonalny portafilter

Biorąc pod uwagę fakt, że ekspres do kawy model Oscar II korzysta z wytrzymałego i wysokiej jakości filtra (58 mm), możesz mieć pewność, że każda porcja espresso , które z nim zrobisz, będzie smakowało niesamowicie. W rzeczywistości portafilter wydaje się być bardzo chwalony na większości internetowych forach kawowych.

Bezpośrednie połączenie

Funkcja bezpośredniego połączenia umożliwia podłączenie Oscar II bezpośrednio do źródła wody. Dzięki temu nie musisz się już martwić się o ponowne napełnienie zbiornika wody. To sprawia, że ​​Oscar jest idealny do kawiarni lub biura.

Zbiornik na wodę o dużej pojemności

Dzięki dwupunktowemu zbiornikowi na wodę o pojemności trzech litrów nie musisz się martwić o ponowne napełnienie zbiornika po zaledwie kilku kawach. Jest to nie tylko bardzo wygodne, ale także świetna oszczędność czasu.

Świetne ciśnienie pary

Po prostu pokochasz dyszę parową, która jest nie tylko świetna w przypadku wzrostu temperatury, ale także produkuje wysokiej jakości mikropianki. Używając jej masz gwarancję idealnie spienionego mleka.

Podgrzewacz kubków

Nie ma nic gorszego niż zimne kubki, gdy chcesz przygotować pyszną latte dla siebie lub swoich gości. Na szczęście funkcja Oscar II podgrzewania filiżanek jest w stanie pomieścić 9 filiżanek cappuccino, więc bez względu na to, ilu znajomych Cię odwiedzi, wszyscy będą mieli bardzo smaczne espresso o bogatym aromacie i wspaniałym smaku.

Solidna jakość wykonania

Ten model jest bardzo dobrze zbudowany, więc można oczekiwać, że będzie z niego korzystać przez wiele lat. Poza tym wygląda świetnie na blacie kuchennym.

Wyjmowana taca

Biorąc pod uwagę fakt, że taca może być usunięta, czyszczenie staje się proste. Ponadto może pomieścić większe kubki.

Plusy:

  1. Jedną z głównych zalet Nuova Simonelli Oscar II jest to, że może produkować wysokiej jakości porcje espresso, które smakują tak dobrze, a nawet lepiej niż te produkowane przez znacznie droższe maszyny.
  2. Trudno byłoby znaleźć niedrogi ekspres do kawy z wymiennikiem ciepła, ale Nuova Simonelli Oscar II jest dostępny w bardzo dobrej cenie. Ponadto nie poświęca się w ogóle jakości.
  3. Na tym modelu jest tylko kilka dzwonków i gwizdków, więc nawet jeśli nigdy wcześniej go nie używałeś, przekonasz się, że jego obsługa jest dość prosta.

Minusy :

  1. Maszyna wygląda świetnie pod względem wzornictwa, ale prawda jest taka, że ​​decyzja firmy o wyborze plastikowego korpusu nadaje mu nieco tani wygląd. Znacznie lepszym wyborem byłaby stal nierdzewna, nawet kosztem wyższej ceny.
  2. Ponowne napełnianie zbiornika może być dość trudne, ponieważ otwór zbiornika jest wąski.
  3. Brak wskazania poziomu wody na zbiorniku wody.
  4. Oscar II również nie ma wylewki do gorącej wody na herbatę

Ostateczny werdykt: czy powinieneś kupić ten model?

Dzięki bardzo solidnej jakości wykonania, prostemu, a jednocześnie atrakcyjnemu i ładnemu wzorowi, Nuova Simonelli model Oscar II jest rzeczywiście maszyną espresso, która w większości przypadnie do gustu tym, którzy naprawdę wiedzą, czego szukają pod względem smaku kawy, aromatu. Po pierwsze, ten model jest świetny dla tych, którzy nigdy nie posiadali prawdziwie wysokiej jakości ekspresu do espresso z wymiennikiem ciepła, nie tylko dlatego, że obsługa jest prosta, ale także dlatego, że jakość wytwarzanych przez niego espresso jest po prostu niesamowita. W rzeczywistości trudno byłoby znaleźć inny model, który robi taką pyszną kawę w tej cenie.

Po drugie, zbiornik na wodę o dużej pojemności i możliwość podłączenia go do źródła wody w domu jest ogromną zaletą, jeśli planujesz używać Oscar II w kawiarni. Podłączając go do źródła wody, nigdy nie musisz się martwić o uzupełnianie zbiornika, co jest bardzo wygodne dla większości ludzi.

Wreszcie, dzięki profesjonalnemu filtrowi, podgrzewaczowi kubków i wysokiej jakości wymiennikowi ciepła, możesz mieć pewność, że każde espresso, które pociągniesz za pomocą tego modelu, będzie miało bogaty aromat i imponujący smak. Ze względu na wszystkie te cechy i nie tylko, polecamy Nuova Simonelli Oscar II zarówno miłośnikom kawy, jak i zwykłym pijącym kawę.

W ofercie firmy Forma Food znajdą Państwo ekspresy do kawy skierowane do klientów o różnym potencjale i umiejętnościach lecz za pomocą Naszej wiedzy i doświadczeniu pomożemy dobrać urządzenie do Państwa potrzeb.

Model Oscar II skierowany jest do biura i warunków domowych, jest to jeden z niewielu profesjonalnych ekspresów do kawy który gwarantuje powtarzalność procesu zaparzania.

Wszystkie informacje znajdą Państwo na stronie www.formafood.pl oraz w Naszym Biurze Obsługi Klienta.

Macie pytania piszczcie, dzwońcie jesteśmy do Waszej dyspozycji.

Eagle One Prima, 1-grupowy profesjonalny ekspres do kawy stworzony, aby oferować najlepszą kawę, kiedy tylko chcesz i gdziekolwiek chcesz.ek chcesz.

Nazwaliśmy go Prima, ponieważ uważamy, że jest to pierwszy krok w kierunku nowej granicy i pokonanie wielu granic. To nowy sposób przygotowywania i cieszenia się kawą espresso. Jest...

Niewidoczne, ale skuteczne – stosowanie gazów obojętnych w pakowaniu produktów spożywczych

Pakowanie produktów spożywczych w atmosferze gazu obojętnego zyskały na znaczeniu dzięki rosnącemu zapotrzebowaniu na opakowania dla sklepów samoobsługowych. Dowiedz się czym jest MAP i jakie są zalety opakowań atmosferycznych.

Pasteryzacja- co to takiego? Dlaczego pasteryzatory TELME są tak ważne do produkcji lodów rzemieślniczych.

Pasteryzacja – technika konserwacji za pomocą odpowiednio dobranego podgrzewania produktów spożywczych, tak aby zniszczyć lub zahamować wzrost drobnoustrojów chorobotwórczych lub enzymów przy...

Który materiał jest najlepszy do bojlerów w ekspresach do kawy?

Powinniśmy mieć wiedzę na temat każdego materiału, a także mieć świadomość jego zalet i wad, aby mieć jak najbardziej obiektywny obraz wszystkich ekspresów do kawy na rynku. W dzisiejszych czasach...